Harald Schreiber *
(St. Veit/Glan 1952 geb.) "Schwebend, Stehend, Denkend, Flehend", signiert Harald Schreiber, datiert 2. Jänner 1982, Mischtechnik auf Papier,20,5 x 20 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.10.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Harald Schreiber *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |